Про Rikomagic Україна

інформація про сайт і про виробника

Ми були піонерами концепції Android Mini PC і були першим постачальник Android Mini PC. Заснована в Шеньчжень, Китай, Rikomagic спрямована на революцію на ринку цифрових медіа-плеєрів. Наші підрозділи Досліджень та Розробки має великий досвід у споживчій електроніці та розвитку мережі медіа-плеєрів. Наши основні сили залишаються зосередженими навколо Android ПК і Android Міні ПК, де у нас є великий досвід.

Rikomagic був на передньому краї розвитку мультимедіа, інтернет підключених пристроїв, які дійсно перетворили телевізори в Домашні Розважальні Центри. Поєднання наших перспективних досліджень ринку, перевірені технічні знання і кмітливість, інновації, а також наш зрілий та ефективний процес розробки дають нам широке визнання в індустрії.

Ми диференціювали себе від якості, вартості і складності нашої продукції. Наші клієнти довіряють бренду RKM для підвищення їх розважального досвіду, і ми завжди прагнемо перевершити їх очікування.

Ми створили фірмовий сайт-магазин Rikomagic Україна, який підтримує та реалізує філософію компанії на територіі України. Для зручності наших клієнтів ми забезпечуємо наявність продукції Rikomagic на складі, підтримку та сервіс, гарантійне та післягарантійне обслуговування. Відповідний сертифікат авторизації опубліковано нижче: