Конфіденційність на сайті RKM-Україна

інформація про конфіденційність та обробку інформації на сайті

Політика конфіденційності

Ця політика конфіденційності визначає, як Rikomagic Україна використовує і захищає будь-яку інформацію, яку ви даєте Rikomagic Україна коли ви використовуєте цей веб-сайт. Rikomagic Україна прагне до того, щоб Ваша конфіденційність була захищена. Якщо ми просимо вас надати певну інформацію, за допомогою якої ви можете бути ідентифіковані при використанні цього веб-сайту, то ви можете бути впевнені, що вона буде використовуватися тільки відповідно з цією заявою про конфіденційність. Rikomagic Україна може змінити цю політику час від часу, оновлюючи цю сторінку. Ви повинні перевіряти цю сторінку час від часу, щоб переконатися, що ви згодні з будь-яким змінам.

Безпека - Ми прагнемо до того, щоб ваша інформація знаходилася в безпеці. З метою запобігання несанкціонованого доступу або розкриття, ми ввели в дію відповідні фізичні, електронні та управлінські процедури для захисту та забезпечення безпеки інформації, яку ми збираємо на сайті.

Посилання на інші сайти

Наш сайт може містити посилання на інші сайти, що представляють інтерес. Однак, як тільки ви використовували ці посилання, щоб покинути наш сайт, слід зазначити, що ми не маємо ніякого контролю над іншим сайтом. Таким чином, ми не можемо нести відповідальність за захист і конфіденційність будь-якої інформації, яку ви надаєте при відвідуванні таких сайтів і такі сайти не регулюються дану заяву про конфіденційність. Ви повинні проявляти обережність і подивитися на положення про конфіденційність, що застосовується до іншого веб-сайту.

Що ми робимо з інформацією, яку ми отримуємо

Ми можемо збирати наступну інформацію - ім'я та прізвище, контактна інформація, включаючи адресу електронної пошти, дані для доставки. Ми можемо використовувати інформацію для поліпшення наших продуктів і послуг. Ми можемо періодично надсилати рекламні повідомлення про нові продукти, спеціальні пропозиції або іншу інформацію, які ми думаємо, ви можете знайти цікавими, використовуючи адресу електронної пошти, яку ви надали. Час від часу ми можемо також використовувати Вашу інформацію для зв'язку з Вами в цілях дослідження ринку. Ми можемо зв'язатися з вами по електронній пошті, телефону або електронною поштою. Ми можемо використовувати інформацію, щоб налаштувати сайт відповідно до ваших інтересів.

Користуючись сайтом, розміщуючи замовлення, підписуючись на розсилку, реєструючись на сайті, Користувач погоджується безумовно з цими умовами використання сайту Rikomagic Україна, а також всіма викладеними положеннями та посиланнями.