Вас вітає сайт Rikomagic Україна!

Для клієнтів

Реєстрація та авторизація
Якщо ви новий клієнт - ми рекомендуємо зареєструватись. Ця процедура нескладна, але вона дозволяє вам переглядати інформацію про свої візити, замовлення, отримувати інформаційну розсилку на вашу електронну пошту, приймати участь в акціях і розіграшах. Якщо Ви зареєстрований клієнт - виконайте Вхід. Мій аккаунт - це Ваш особистий кабінет, де Ви зможете перглядати ваші візити, історію ваших замовлень, та інше.
Замовлення
Замовлення розміщується двома варіантами - гостьове або авторизоване. Гостьове замовлення - це замовлення, яке виконується не зареєстрованим клиєнтом, який не авторизувався в системі. В такому випадку доведеться заповнювати деякі реєстраційні дані. Авторизоване замовлення - це замовлення, яке виконується зареєстрованим кліентом. Клієнт розміщує заказ і йому вже не потрібно заповнювани реєстраційні дані.
Перегляд замовлень
Переглянути свої замовлення можуть лише зареєстровані клієнти. Вони отримуються повну інформацію про свої замовлення, а саме - кількість замовлень, найменування товарів, кількість товарів, їх вартість, та загальна їх сумма. Також можливо переглянути час та дату розміщення замовлення.
Захист та безпека
Персональна інформація зареєстрованих клієнтів є надійно захищенною. Контактні данні та інформація про замовлення є захищеними в системі і недоступними для публічного перегляду.
Оплата, Ціни та Акції
На сайті відображені роздрібні ціни в гривнях. Оплата замовлень здійснюється в гривнях. Форма оплати узгоджується при підтвердженні замовлення. Цінова політика передбачає Акції і Розпродажі, які будуть відображені на сайті.
Доставка
Доставка продукції відбувається Новою Поштою, Поштою або іншою службою доставки. Доставки можуть бути адресні (до дверей), до складу перевізника (отримання у відділенні). Вартість доставки згідно тарифів перевізника.
Повернення та заміна
Ми поважаємо наших клієнтів і закони України. Тому, повернення товару можливе протягом 14 днів з дня купівлі, згідно закону Про захист Прав споживачів. Заміна пристроїв можлива також згідно законодавства, а також в узгоджених випадках .